Pan Twardowski to rodzinna firma, która od blisko 30 lat zajmuje się kompleksową dekoracją okien oraz wyposażeniem wnętrz. Na przestrzeni tych trzydziestu lat zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie oraz zaufanie klientów. Dzięki regularnemu uczestnictwu w międzynarodowych targach tekstylnych w swojej ofercie posiadamy nowości producentów z Polski oraz Europy, co pozwala nam trafić w gusta szerokiej grupy odbiorców.
Jesteśmy zespołem kreatywnych projektantów, a naszą misją jest stworzenie wnętrza skrojonego na miarę Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia naszego salonu Pan Twardowski w Szczecinie.
A tak wygląda przebieg procesu projektowego.

 

1. Pomiar, czyli spotkanie u klienta:

Proces projektowy rozpoczyna się podczas wcześniej umówionego spotkania u klienta. Spotkanie to pozwala nam na poznanie klienta oraz jego wymagań. W trakcie dokonywania pomiarów nasi projektanci doradzają najlepsze możliwe rozwiązania aranżacji Państwa okien.

2. Proces projektowy:

Kolejnym etapem jest proces projektowy. Nasi projektanci przygotowują propozycje aranżacji wraz ze szkicami poglądowymi, kolorystyką oraz propozycjami tkanin.

3. Spotkanie w salonie/dobór tkanin:

Podczas spotkania w salonie zostają przedstawione koncepcje aranżacji okien. Klient dokonuje wyboru tkanin, dodatków, rodzaju wykończenia, co skutkuje ostateczną formą projektu. Gdy projekt zostaje zatwierdzony, przystępujemy do jego realizacji.

4. Realizacja projektu:

Realizacja projektu w naszej pracowni jest ściśle nadzorowana przez naszych projektantów. W firmie Pan Twardowski dbamy o najwyższą jakość usług. Satysfakcja naszych klientów jest naszym priorytetem.

5. Montaż:

Ostatnim etapem procesu projektowego jest montaż dekoracji w domu klienta. Jest to ostatni etap, wieńczący pracę całego naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu